Vyhledávání:      
logo_mini, Bayerova 29, 602 00 Brno
tel.: 541 214 445, fax: 541 211 447,
gsm: 605 200 689, e-mail: obchod@top-servis.cz

O TOP SERVIS s.r.o.Společnost byla založena v roce 1997 jako sdružení drobných podnikatelů a na základě dobré spolupráce se ještě v září roku 1997 převtělila do obchodní společnosti s ručením omezeným jejímž hlavním nosným programem byl prodej a servis kopírovacích strojů značky TOSHIBA. Od roku 1998 je naše společnost TOP DEALER této značky v České republice.

V servisním zaměřením společnosti bylo postupem času nutno vytvářet více multifunkčnosti a proto jsme přistoupili k průběžným školením našich techniků i na jiné značky kopírovacích strojů např.: CANON, MINOLTA, DEVELOP, SHARP, MITA, UTAX, OCE, LANIER, NASHUATEC, RICOH, čímž jsme obsáhli znalosti na všechny značky, které se prodávají na Českém trhu a okamžitě je převedli do servisní a obchodní činnosti. Výhodou takto širokého servisu je možnost alternativního servisu na uvedené značky a to zejména u tzv. kmenových klientů. Můžeme se pochlubit vysokou odborností našich servisních techniků, jejich variabilitě při poskytování služeb a také rychlostí servisní zásahů.

Dalším z bodů servisního zaměření v dalších letech byla potřeba servisních a dodavatelských služeb na tiskárny jak kancelářské tak multifunkční, a také na další služby v oblasti audiovizuální techniky a ozvučení. S příchodem projekční a interaktivní techniky jsme samozřejmě prorazili do této oblasti. V oblasti interaktivní techniky se jedná především o tabule „TeamBoardy“, které v kombinaci s dataprojektorem a PC jsou uceleným systémem pro multimediální a interaktivní výuku či prezentaci.

V oblasti projekční a audiovizuální techniky jsme také realizovali projekční místnosti s ozvučením, jazykové učebny, učebny pro střední školy a vysoké školy s multimediálními tabulemi a interaktivním přístupem pro přenos dat, předváděcí místnosti s vizuální technikou atd. Dalším jedinečným zařízení jsou multifunkční mediální systémy pro hokejové haly, kdy jsme v letech 2003-2005 realizovali již 4 velké projekty těchto zařízení v hokejových halách Znojmo, Zlín, České Budějovice a Liberec, kde je navíc v nové hale ledkový reklamní pás o velikosti 0,76 m x 260 m. V portfoliu značky TOSHIBA je také výroba klimatizace čímž patří značka k předním lídrům světových výrobců, toto byl také popud pro naší společnost rozvíjet se i těchto aktivitách a od roku 2002 jsme toto zboží a služby zavedly do obchodní sítě a úspěšně je rozvíjíme.

Společnost vykazuje meziročně stále růst jak obchodního tak i servisního potencionálu. K obchodním strategiím patří standardní prodej zboží, dodávka zboží formou pronájmu, u kopírovacích strojů i forma ALL IN ( platba za služby spojené s kopírováním a dalšími službami).
.
Copyright © 2007 TOP SERVIS s.r.o., All Rights Reserved
Created By: it2b s.r.o.